Магазин пряжі Manufaktura

Компанія Manufaktura - це команда фахівців, спрямованих на розширення уявлення про світ пряжі, щоб Ви втілювали всі ваші божевільні креативні ідеї. Наша компанія - це спільнота, яка представляє фабрики з виготовлення бобінної і моточної пряжі відомих брендів з Італії, Туреччини, Китаю. Ми - перші, хто надав можливість українському споживачу придбати регулярну бобінну італійську пряжу безпосередньо від фабрик виробника!

Завдяки виставковим-майданчикам, ми постійно вивчаємо тенденцію особливостей виробництва пряжі (від посадки насіння в грунт до моменту готової нитки...). Регулярно відвідуємо трикотажні фабрики, щоб бачити процеси виробництва. Нам важливо надавати Вам перевірену інформацію. У нас Ви знайдете пряжу і інструменти для в'язання вищої якості за найкращою ціною. Наші менеджери професійно проконсультують Вас.

Якщо Ви дизайнер і хочете виробити свою колекцію трикотажу, тоді Вам до нас. Ми допоможемо Вам із втіленням Ваших ідей, а саме з'єднаємо з нашими партнерами-трикотажними виробництвами, які розроблять ті моделі, які Ви плануєте додати до Вашої колекції. У нашому світі важливо мати надійні і довгострокові бізнес-відносини, спеціально для цього працює відділ оптових продажів. Ну, а якщо Ви творча особистість, але не знаєте майстрів з в'язання або трикотажні ательє - Вам знову-таки до нас.

Логістичний напрям працює завжди, Вашу пряжу доставимо хоч на Зімбабве. Ми пишаємося своєю компанією, тому що за 5 років ми завоювали довіру не лише серед українських брендів пряжі, а й італійських, турецьких та багатьох інших:
Loro Piana, Biogioli Filartex, Millefili, Papi Fabio, Lanificio Dell'Olivo, Pecci Filati, Filli & Fili, Zegna, Baruffa, Filartex, Alpes Filati, Be.Mi.Va, E.Miriglio, Botto Poala, Cariaggi, Coffil, Filatura Papi Fabia , Lana Gatto, Olimpias, Olimpias SpA, Toscano, Monticolor, Mister Joe.

Ми завжди відкриті для зворотного зв'язку!

Якщо є побажання, пропозиції, ідеї - на цій сторінці є можливість відправити меседж, який буде доставлений прямим рейсом директору компанії.

Керівник компанії: 

Анастасія Собчук – засновник, енергія і натхнення всієї команди!  

Якщо у Вас є зауваження щодо нашої роботи, пропозиція, як покращити наше обслуговування або Ви хочете похвалити нас за якісний сервіс та інше – залиште відгук за посиланням нижче:

http://m-manufaktura.tilda.ws/page23189228.html