Магазин пряжі Manufaktura

Компанія Manufaktura - це команда фахівців, спрямованих на розширення уявлення про світ пряжі, щоб Ви втілювали всі ваші божевільні креативні ідеї. Наша компанія - це спільнота, яка представляє фабрики відомих брендів з Італії, Туреччини, Китаю. Ми - перші, хто надав можливість українському споживачу придбати регулярну бобінну італійську пряжу безпосередньо від фабрик виробника!

Завдяки виставковим-майданчикам, як YarnExpo, Istanbul Yarn Fair, Pitti Filati, ми постійно вивчаємо тенденцію особливостей виробництва пряжі (від посадки насіння льону в грунт до моменту готової нитки ...). Регулярно відвідуємо трикотажні фабрики, щоб бачити процеси виробництва. Нам важливо надавати Вам перевірену інформацію. У нас Ви знайдете пряжу і інструменти для в'язання вищої якості за найкращою ціною. Наші менеджери професійно проконсультують Вас.

Якщо Ви дизайнер і хочете виробити свою колекцію трикотажу, тоді Вам до нас. Ми направимо Вас до наших партнерів відомих фабрик і для Вас створять індивідуальні моделі і зроблять необхідні розрахунки. У нашому світі важливо мати надійні і довгострокові бізнес-відносини, спеціально для цього працює відділ оптових продажів. Ну, а якщо Ви творча особистість, але не знаєте майстрів з в'язання або трикотажні ательє - Вам знову-таки до нас.

Логістичний напрям працює завжди, Вашу пряжу доставимо хоч на Зімбабве. Ми пишаємося своєю компанією, так як за 5 років, ми змогли завести такі бренди пряжі:
Loro Piana, Biogioli Filartex, Millefili, Papi Fabio, Lanificio Dell'Olivo, Pecci Filati, Filli & Fili, Zegna, Baruffa, Filartex, Alpes Filati, Be.Mi.Va, E.Miriglio, Botto Poala, Cariaggi, Coffil, Filatura Papi Fabia , Lana Gatto, Olimpias, Olimpias SpA, Toscano, Monticolor, Mister Joe.

Ми завжди відкриті для зворотного зв'язку!

Якщо є побажання, пропозиції, ідеї - на цій сторінці є можливість відправити меседж, який буде доставлений прямим рейсом директору компанії.

Наша команда: 

Анастасія Собчук – засновник, енергія і натхнення всієї команди!